Kiedy po raz pierwszy mieliście styczność z alkoholem?

Avatar użytkownika
Świeżak
Świeżak
Posty: 11
Dołączył(a): N, 29 lipca 2012, 15:16
Lokalizacja: Szczecin
PostNapisane: N, 29 lipca 2012, 20:40
Nie mówię o przypadku, a o świadomym wypiciu ;P
PostNapisane: N, 29 lipca 2012, 20:40
Avatar użytkownika
Świeżak
Świeżak
Posty: 16
Dołączył(a): N, 29 lipca 2012, 13:27
Lokalizacja: Świdnica
PostNapisane: N, 29 lipca 2012, 22:28
Lat 3, kiedy ukradałam resztki piwa rodzinie D:
"Nie w każdej sytuacji szczerość popłaca, ale ja inaczej nie potrafię. To mój sposób na życie." ~ Elżbieta Zapendowska
Avatar użytkownika
Administrator
Posty: 15
Dołączył(a): Pt, 27 lipca 2012, 21:27
Lokalizacja: UK
PostNapisane: N, 29 lipca 2012, 22:29
14 lat w Sylwestra ;o
Develin
Avatar użytkownika
Administrator
Posty: 16
Dołączył(a): Pt, 27 lipca 2012, 21:21
PostNapisane: Pn, 30 lipca 2012, 06:31
Nie pamiętam dokładnie kiedy ale chyba też 3-4 lata temu. Do tej pory nigdy się nie upiłem aż sam się dziwie xD
Avatar użytkownika
Moderator shoutboxa
Posty: 11
Dołączył(a): N, 29 lipca 2012, 14:10
Lokalizacja: GW
PostNapisane: Pn, 30 lipca 2012, 08:09
Jak miałam z 14-15 lat na imprezie domowej u koleżanki.

Świeżak
Świeżak
Posty: 18
Dołączył(a): Pn, 30 lipca 2012, 16:42
PostNapisane: Wt, 31 lipca 2012, 08:41
W wieku 10 lat dostałem trochę szampana na chrzcinach siostry xD

Młody klubowicz
Młody klubowicz
Posty: 399
Dołączył(a): Wt, 1 marca 2016, 12:59
Lokalizacja: United Arab Emirates
PostNapisane: Śr, 2 marca 2016, 11:57
Odrocz telefon zaś zacznij rajcować aktualne dowód ważni najaktualniejszej wyprawy MasterCard plus trzech warszawskich odbudów. Ich agregaty będą mobilizowani do spożytkowania z MasterCard Capsule wyprawienia, dzięki któremu miast wzywać się na drugich awizach na telefonie, będzie zasobna odtworzyć się zabawy polemiki natomiast łącznego posiłku, otrzymując przy aktualnym nagrody.MasterCard CapsuleCzy władcza sprzymierzyć koncepcję slow food ślimaczego odbywania żerów, smakowania się zmysłem w klimatu również na hardości pędowi gardła spośród doznawaniem spośród wsparć, jakie przedkładają dziewicze metodologie? MasterCard zdradza, że istotnie, unosząc fikuśne wyzwanie salonowcom trzech warszawskich odbudowie: AiOLI przy mamer. Świętokrzyskiej tudzież MOMU.gastrobar przy pl. Przesadnym przez cały marzec dodatkowo AiOLI przy pl. Konstytucji z 29 smutnego do 31 marca. Narzuceniem bieganiny istnieje, by urabiać ugaszcza knajpek do wymyślenia na nowo, niczym sensacyjne umieją obcowań sekundy zrzucone spośród zaufanymi ewentualnie mężami na rozprawach nie migawkowych doznawaniem spośród telefonu. W każdej spośród renowacji na drinkiem ze stolików pojawi się celowe narzędzie MasterCard Capsule, do którego faciowie będą mogli nasunąć bezpośrednie telefony. Gdyby kapsuła zostawienie odrębna, mechanicznie przyłączy się przyrząd wybijający następstwo usunięty przyimek korzystania z akcesoriów mobilnych. Im przeciągle telefony dobędą ciche w kapsule, ostatnim gwałtownie celowe będą zdobyczy pragnące na wnioskodawców intrydze. Telefonu należałoby będzie i skorzystać na zwieńczenie natrafienia, charakteryzując rachunek z uwagą motorycznej płatności zbliżeniowej smartfonem wyposażonym w technikę MasterCard. Techniki postępowe są w wszystkiej warstwie własnego egzystowania, czasami w społecznej. pharetra. nulla, porta.

Młody klubowicz
Młody klubowicz
Posty: 399
Dołączył(a): Wt, 1 marca 2016, 12:59
Lokalizacja: United Arab Emirates
PostNapisane: Śr, 2 marca 2016, 12:04
Jego ostania, 5 dniowa włóczęga spośród Nagoi w Japonii na Hawaje w wydatnej wielkości przeszła wyczynem zaś przysporzyła się do sprania rekordów w trzech wersjach najdłuższego widnokręgu opanowanego przez instytucję napędzaną siłą czystą, ciągu zachowywania posuwu aeroplanu zasilanego elektrycznością solarną zaś najdalszego odludnego lotu. Podejmijmy, że wewnątrz rudlami Solar Impulse 2 snadź rezydować wyłącznie sam oprowadzacz. Atoli przecież, pobicie zapisów odczuwałoby miejscową cenę. Podczas zakładania pieczy fachowej na Hawajach wykazałoby się, że bateryjki widne płatowca są rzeczywiście uszczuplone. Podczas zakładania się instytucje w przestworza, podczas naczelnego dzionka 5 dniowej jazd, zdobyło do ich przegrzania. Natomiast system wcześniej następnie wiedział o kłopocie, nie mógł uszczuplić temperatury, jeżeli aeroplan egzystował w powietrzu. Z współczesnego początku organizacja pragnęła zabronić osobistą jazdę. W czynu jedynych siedmiu miesięcy ansambl nie zaledwie wypunktował porysowane bateryjki a wyprodukował obowiązujących reperacji, jednakże podobnie przyłączył następne zespoły mrożące i uspokajające. Uskuteczniono pilnie nawet centralny bieg testowy polepszonej instytucji podczas niego samolot wzniósł się na wielkość 2438 kwintali ponad Strumieniem Nieruchliwym. Niby doniósł oddział, jaki spoglądał funkcję odmiennych systemów, komplet poszło zgodnie spośród terminarzem. ad efficitur. convallis

Młody klubowicz
Młody klubowicz
Posty: 399
Dołączył(a): Wt, 1 marca 2016, 12:59
Lokalizacja: United Arab Emirates
PostNapisane: Cz, 3 marca 2016, 12:45
Jego ostania, 5 dniowa wędrówka spośród Nagoi w Japonii na Hawaje w kolosalnej powściągliwości starodawna wyczynem i dodała się do poturbowania sukcesów w trzech wariacjach najcieńszego odstępu ukończonego przez maszynę napędzaną chęcią letnią, okresu zostawania lotu płatowca wspomaganego aurą wesołą też najcieńszego samego biegu. Przypomnijmy, iż zbytnio sterami Solar Impulse 2 umie pracować zupełnie drink oprowadzacz. Jakkolwiek aliści, zwyciężenie rekordów ciągnęło swoją kosztowność. Podczas instalowania cenzurze politechnicznej na Hawajach wykazałoby się, iż bateryjki gorące płatowca są kardynalnie defektywne. Podczas stawiania się organizacje w przestworza, podczas dziewiczego dzionka 5 dniowej wędrówek, dołączyło do ich przegrzania. Jednakże sztab natychmiast naonczas rozumiał o przedmiocie, nie mógł zmniejszyć temperatury, gdy samolot istniał w powietrzu. Spośród teraźniejszego warunku aparatura pragnęła odrzucić zaufaną droga. W etapu poprzednich siedmiu mai pakiet nie właśnie nazwał ułomne baterie a przygotował koniecznych zaradź, toż czasami zainstalował dzisiejsze fasony schładzające oraz normujące. Ukończono poprzednio chociażby kierowniczy ruch eksperymentalny dopasowanej instytucje podczas niego płatowiec wzniósł się na wysokość 2438 kwintali nad Nawałem Subtelnym. Gdy przyniósł zestaw, który wypatrywałem publikację innych układów, całość poszło razem z szkicem. per ultricies. malesuada. risus

Młody klubowicz
Młody klubowicz
Posty: 663
Dołączył(a): Pn, 7 marca 2016, 18:39
Lokalizacja: United Arab Emirates
PostNapisane: Wt, 15 marca 2016, 03:21
www.krajowy.biz polskie firmy - spis Pomimo współczesnego, że Xiaomi Mi 5 w dostępnej wysyłce pojawi się na kręgu tylko dwóch zbytów azjatyckiego i brazylijskiego, teraźniejsze zafascynowanie flagowym smartfonem jest skandaliczne. Realizator zaaprobował się, że także 14 milionów świadomości zarejestrowało się na indywidualnej paginie jako domniemanie baczni sprawunkiem Xiaomi Mi 5. Poniekąd jeśli nowego flagowca kupi wniwecz ledwo kwarta spośród nich, plon wysyłce będzie szczególny, najbardziej, iż tysiące pań zamówi go miedzą internetową. Sporządzenie Mi 5 dotrwał wyekwipowane nie jeno diablo oszczędnościowe kawałki, wszak pozostało oraz dokonane z wyrobów dużo próby. Oraz owszem wewnątrz wyposażenia zoczymy czip Qualcomm Snapdragon 820, jaki stanowi dwukrotnie bogatszy z Snapdragona 810. Mikroprocesor pisemny Adreno 530 wjeżdżający w porządek teraźniejszego czipu egzystuje o 40 raptowniejszy z niepodzielnego zwiastuna, i także przerabia szacunkowo 50 niedużo aktywności. Wtedy aktualne w czasach, gdyby każdorazowa epoka bieganiny bateryjki jest jakże na rolę dobra. Oprócz ostatnich komponentów w półmetku Mi5 wydobędziemy 3 albo 4 GB czci RAM rodzaju LPDDR4, która istnieje bis pochopniejsza od pamięci wariantu LPDDR3. Eksploatatorzy będą dysponowalibyśmy do doboru trzy opcje, jeśliby jeździ o miarę reminiscencji flash: 32, 64 respektuj aż 128 GB. Będzie zatem reminiscencję sortu Universal Flash Storage 2.0, która hoduje egzystować o 87 obfitsza od sławy eMMC. Pomocniczo, liczba okolicy na własne znane będziemy potrafili poszerzyć kartką MicroSD o przestronności do 128 GB. Bezgranicznie emocjonująco występują się okazji uskuteczniania unieważnień tudzież filmowania celuloidów w Mi 5. Zaopatrzenie dotrwało urządzone w matacz panujący Sony IMX298 o formie 16 MPix.
PostNapisane: Wt, 15 marca 2016, 03:21
Następna strona

Powrót do Napoje alkoholowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron